Відкриття виставки доктора архітектури, професора КРАВЦЯ ВОЛОДИМИРА ЙОСИПОВИЧА

Відкриття виставки доктора архітектури, професора КРАВЦЯ ВОЛОДИМИРА ЙОСИПОВИЧА

У вівторок, 03 листопада 2020 р., в нашому університеті першим проректором з науково-педагогічної роботи Бугаєм В.С. була відкрита персональна виставка доктора архітектури, професора КРАВЦЯ В.Й., яка присвячена 90-річному ювілею Харківського національного університету будівництва та архітектури.

Володимир Йосипович Кравець – український архітектор, художник театру, графік, аквареліст, педагог. В університеті працює більше 40 років. Професор з 1980 року, доктор архітектури з 1995 року, член-кореспондент Академії архітектури України з 1995 року. Заслужений архітектор України з 2002 року, учасник всеукраїнських, всесоюзних, міжнародних та закордонних виставок з 1964 року.

Ми добре знаємо Володимира Йосиповича як видатного науковця, який започаткував відому наукову школу архітектурної колористики. Навчання у таких викладачів, як В.Й. Кравець, надає можливість студентам дійсно перейняти методи та навички, що дозволять їм знайти свій шлях у творчій діяльності.

Урочисте відкриття персональної виставки дає нам можливість поринути у глибину творчості художника, аквареліста та графіка. На виставці представлені роботи за широким спектром тем:

  •  Моя любов архітектура;
  •  Мій Крим;
  •  Моя країна;
  •  Мої ХІСІЇТИ;
  •  Мій дім.

Зі словами вітання виступили перший проректор з науково-педагогічної роботи кандидат технічних наук, доцент Бугай В.С.; голова правління Харківської обласної організації Національної Спілки архітекторів України, доктор архітектури, професор Чечельницький С.Г.; декан архітектурного факультету, кандидат архітектури, доцент Вигдорович О.В.; завідувач кафедри основ архітектури, доктор архітектури, професор Буряк О.П.; доктор мистецтвознавства, професор Шило О.В.

З роботами митця можна ознайомитися у фойє актового залу на 3 поверсі головного корпусу ХНУБА (вул. Сумська, 40).