Відкриття виставки digital-художника Микити Тітова «Добровольці: добро і воля!»

Відкриття виставки digital-художника Микити Тітова «Добровольці: добро і воля!»

17 березня 2021року в Музеї історії ХНУБА за сприяння Центру військово-патріотичного виховання (керівник Білостоцький М.) Інформаційно-іміджевого центру (керівник Попова Л.), та Кіноклубу університету (керівник Кунденко Я.) була відкрита персональна виставка відомого вітчизняного digital-художника Микити Тітова. На відкритті виставки виступили ректор ХНУБА Д. Череднік, професор кафедри образотворчого мистецтва В.Кравець, голова ГО «Українська асоціація суспільствознавців та педагогів» С. Євсєєв, голова Спілки ветеранів АТО Шевченківського р-ну м. Харкова Р. Гаврілов, представник волонтерського фонду «Vol.ua» Л. Оніщенко, в.о. начальника Комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Київському району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківського міської ради Л. Шумак.

У своєму виступі ректор Димитрій Череднік зазначив, що заходи, присвячені знаменним датам та направлені на патріотичне виховання молоді, стали традицією у нашому університеті. Свого часу були проведені: персональна художня виставка члена Національної спілки журналістів Сергія Пущенко «Портрети добровольців на війні» (21 листопада 2018 р.); фотовиставка «Брати по війні: чотирьох-лапі «добровольці» (14 березня 2019 р.); виставка робіт учасника АТО, художника-плакатиста Юрія Нерослика «Україна переможе» (30 жовтня 2019р.) та інші.

До експозиції виставки М. Тітова в ХНУБА входять роботи, що розкривають зміст 30-річного шляху боротьби України за незалежність і свободу. Авторські плакати digital-художника присвячені українським добровольцям: учасникам Революції гідності, воєнного конфлікту на Сході України та сучасним «захисникам» від смертельної інфекції СOVID-19. Перший плакат «Країна народжується» був зроблений під час подій на Майдані у грудні 2013 року. Плакат Микити Тітова «Передова», на якому зображені військовий і медик, став ескізом поштової марки (введена в обіг 1 червня 2020р.) та відображений на пам’ятній монеті України «Передова» номіналом 5 гривень (введено в обіг Національним банком України 12 жовтня 2020 р.).

На виставці презентовано розділ експозиції музею історії ХНУБА, що містить артефакти із зони АТО-ООС.

Виставка «Добровольці: добро і воля!» буде працювати у Залі інноваційних технологій Музейно-виставкового комплексу ХНУБА (вул.Сумська, 40, 3 поверх) з 17 до 31 березня 2021 р. включно з 9.00 до 15.00, крім вихідних днів (з урахуванням карантинних обмежень).