Висловлюємо співчуття. Пішов з життя Юрій Шкодовський

Висловлюємо співчуття. Пішов з життя Юрій Шкодовський

Ректорат, Вчена рада університету, профспілкові комітети, Рада студентського самоврядування із глибоким сумом сповіщають, що 14 травня 2020 року на 73-ому році після тривалої та тяжкої хвороби пішов із життя доктор архітектури, професор, народний архітектор України, дійсний член Української академії архітектури, лауреат Державної премії України в галузі архітектури, відмінник освіти України, почесний громадянин Харківської області, ректор Харківського національного університету будівництва та архітектури з 2008 по 2019 рік – Шкодовський Юрій Михайлович.

У 1971 році Юрій Михайлович закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут і з того часу його зв’язки з нашим закладом не переривалися. У 1998 році він очолив створену, з його ініціативи та за його підтримки, випускову катедру урбаністики, а у 2008 році колектив університету обрав його ректором. За часи його керівництва університет отримав статус національного, його робота на посаді ректора отримала високу оцінку як колективу, так і архітектурно-будівельної громадськості. Наукова школа Шкодовського налічує десятки визнаних архітекторів і відома не тільки в нашій державі, але і за її межами.

Колектив університету висловлює глибоке співчуття рідним і близьким та розділяє гірку втрату. Світла пам’ять про Юрія Михайловича назавжди залишиться у наших серцях!