Вітаємо Чередніка Димитрія Леонідовича з призначенням на посаду ректора

Вітаємо Чередніка Димитрія Леонідовича з призначенням на посаду ректора

Наказом Міністерства освіти і науки України від 26.05.2020 р. №118-к Чередніка Димитрія Леонідовича призначено на посаду ректора Харківського національного університету будівництва та архітектури строком на п’ять років з 27 травня 2020 року до 26 травня 2025 року як обраного за конкурсом відповідно до статті 42 Закону України “Про вищу освіту”.

Колектив ХНУБА радий привітати людину, якій висловив довіру і на яку покладає сподівання на подальший розвиток нашого університету.

Шановний Димитрію Леонідовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду – ректора Харківського національного університету будівництва та архітектури.

Бажаємо нових успіхів у дуже нелегкій та багатогранній науковій та адміністративній діяльності! Нехай роки керівництва університетом принесуть нові перемоги, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Щиро бажаємо Вам наснаги, міцного здоров’я, невичерпної енергії. Нехай Ваша діяльність буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені перед університетом завдання й здійснити задумані плани.

Нехай ці дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю.

З повагою – колектив науково-педагогічних працівників,

співробітників та студентів ХНУБА