Вітаємо доцента кафедри містобудування та урбаністики Удовиченка Олександра Степановича з ювілеєм!

Вітаємо доцента кафедри містобудування та урбаністики Удовиченка Олександра Степановича з ювілеєм!

Вельмишановний Олександре Степановичу!

 

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого 65-річчя від колективу університету!

Ми дуже вдячні Вам за багаторічну плідну співпрацю та за вагомий внесок у розвиток архітектури та містобудування нашої Держави та рідного Харкова зокрема. Нашому університету пощастило працювати разом із Вами, як талановитим та досвідченим професіоналом своєї справи.

Ви – досвідчений керівник – директор Проектного і науково-дослідного інституту «Харківський ПромбудНДІпроект», заступник голови правління Харківської обласної організації Національної спілки архітекторів України;

талановитий архітектор та містобудівельник – дійсний член Української академії архітектури, співавтор ДБН Á.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій», член архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Департаменту містобудування та земельних відносин м. Харкова;

мудрий педагог та науковець ­– кандидат архітектури, доцент кафедри містобудування та урбаністики ХНУБА, автор наукових статей та монографій.

Дякуємо за те, що формуєте нове покоління молодих архітекторів та передаєте свій досвід. Студенти із великою зацікавленістю працюють разом із Вами над бакалаврськими та магістерськими дипломними проєктами, слухають лекції та проходять практику. А наші випускники із задоволенням йдуть працювати під Вашим керівництвом.

Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, щастя, сімейного добробуту й благополуччя, а також творчих сил і наснаги на майбутні професійні звершення.

З повагою та найкращими побажаннями
адміністрація ХНУБА,
деканат архітектурного факультету,
колектив кафедри містобудування та урбаністики