Вітаємо з перемогою у конкурсі наукових видань

Вітаємо з перемогою у конкурсі наукових видань

Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» з 1 серпня по 30 жовтня 2020 року на базі Сумського національного аграрного університету був проведений Всеукраїнський конкурс наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології». Метою даного заходу було популяризація наукових та методичних розробок закладів вищої освіти. На конкурс було надіслано понад 300 наукових та навчальних видань, з яких лише 219 було допущено до конкурсу.

Днями стали відомі переможці, серед яких є наукова монографія «Construction and restoration of Orthodox churches» / «Будівництво та відновлення православних храмів» за редакцією В.В. Лихограй, що посіла перше місце у номінації «Інженерно-технологічні науки».

Вітаємо колектив авторів, до якого увійшли Гончаренко Дмитро Федорович, Євель Сергій Михайлович, Лихограй Вікторія Вікторівна, Харченко Олександр Михайлович та Чечельницький Павло Георгійович, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі та бажаємо подальших вагомих напрацювань і нових творчих здобутків!

З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися тут