Вітаємо Попову Лілію Миколаївну з призначенням на посаду!

Вітаємо Попову Лілію Миколаївну з призначенням на посаду!

Дев’ятого липня 2020 року ректор університету Череднік Димитрій Леонідович підписав наказ № 100-к про прийняття на посаду помічника ректора Попову Лілію Миколаївну, професора кафедри фінансів та кредиту ХНУБА.

Лілія Миколаївна має дві вищі освіти (економічну та юридичну). У 2011 році захистила кандидатську дисертацію і здобула науковий ступінь кандидата економічних наук, у 2015 році отримала звання доцента. У 2019 році Попова Л.  М. отримала диплом гостьового професора за рішенням Виконавчої Ради та Президента Європейського Інституту післядипломної освіти Словаччини. У березні 2019 року захистила докторську дисертацію та отримала науковий ступінь доктора юридичних наук.

Попова Лілія Миколаївна є стипендіатом Кабінету Міністрів України (постанова № 4 від 10 червня 2020 року президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки); нагороджена медаллю «За самовіддане служіння науці» (посвідчення Всеукраїнського об’єднання «Країна», 2019 р.); дипломом обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації «Викладач гуманітарних дисциплін» (грудень 2019 р.); подякою Президента Європейського інституту післядипломної освіти Словаччини за професіоналізм та успішну співпрацю при реалізації програми розвитку міжнародних зв’язків між Словаччиною та Україною (лютий 2019 р.); подякою Харківського міського голови як лауреат Міського конкурсу «Молода людина року» у номінації «Наукова діяльність» (2018 р.) тощо.

Лілія Миколаївна є членом громадських організацій «Асоціація фахівців адміністративного права» та «Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем», а також сертифікованим ментором глобальної інноваційної програмаи ЮНІСЕФ, що здійснюється за підтримки Європейського Союзу «UPSHIFT Ukraine», метою якої є розвиток соціального підприємництва серед підлітків та молоді.

Попова Л.М. впроваджує результати своїх досліджень:

1) у науково-дослідну сферу Харківського національного університету будівництва та архітектури і Кримінологічної асоціації України;

2) у навчальний процес Харківського національного університету будівництва та архітектури і Харківського національного університету внутрішніх справ;

3) у правозастосовну діяльність Центрального управління Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області та виконавчих органів Харківської міської ради.

Лілія Миколаївна працює у Харківському національному університеті будівництва та архітектури з березня 2010 року та приймає активну участь у житті університету. Наразі займається розвитком іміджу університету та підтримкою ефективної системи комунікацій з цільовими групами внутрішньої та зовнішньої громадськості. Разом з колегами Лілія Миколаївна розробила Положення про Інформаційно-іміджевий центр Харківського національного університету будівництва та архітектури, яке 3 липня 2020 року було затверджено Вченою радою університету.

Бажаємо Лілії Миколаївні міцного здоров’я, успіхів у роботі, професійного розвитку та втілення подальших перспектив!