Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні, 05 жовтня 2022 року, святкує свій ювілей голова первинної профспілкової організації університету, кандидат технічних наук, доцент кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки ТІТОВ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.

Випускник нашого університету (з відзнакою), він з 1994 року пройшов кар’єрний шлях від учбового майстра до доцента кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки.

Після захисту кандидатської дисертації Андрій Анатолійович з незмінним успіхом обіймав посади заступника декана, а згодом, і декана факультету по роботі з іноземними учнями, тричі переобирався на посаду голови профкому університету. За цей час під його керівництвом захищалися бакалаври, спеціалісти і магістри, виходили численні наукові та навчально-методичні публікації. Поєднання відповідальної громадської, керівної та педагогічної діяльності шановного ювіляра сформувало щиру повагу серед студентів та потужний авторитет серед колег та однодумців. За професіоналізм та відповідальне ставлення до своїх обов’язків він нагороджений Подякою Харківського міського голови (2017), Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації (2020), численними відзнаками Федерації профспілок України, обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України, інших громадських організацій.

Шановний Андрію Анатолійовичу! У ювілейний День народження бажаємо Вам міцного здоров’я, миру та злагоди, подальших успіхів у всіх сферах діяльності та здійснення найцікавіших мрій та планів! Зі святом!