Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо з ювілеєм!

7 жовтня 2022 року святкує свій 75-річний ювілей, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки, Лауреат Державної Премії України в галузі науки і техніки, дійсний член Академії будівництва України, проректор з науково-педагогічної роботи Гончаренко Дмитро Федорович!

Вельмишановний Дмитре Федоровичу! Прийміть щирі вітання та найтепліші слова глибокої шани від колективу університету!

Дмитро Федорович – науковець з великої літери. За роки своєї сумлінної праці в університеті підготував 7 докторів технічних наук, 39 кандидатів технічних наук. Є автором монографій, патентів України на винаходи, понад 400 наукових публікацій. Його лекції із захопленням слухають як студенти нашого університету, так і університетів Німеччини.

Дмитро Федорович відомий багатьма талантами. Він довгий час грав у джазовому гурті “7+1”, є автором трьох авторських збірок анекдотів.

У день ювілею бажаємо Вам, Дмитре Федоровичу, мирного неба та міцного здоров’я, життєвих сил та бадьорості духу, невгасаючого оптимізму та нових звершень! Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, вагомий внесок у розвиток освіти і науки, будівельної галузі України!