Вітаємо з Ювілеєм!

Вітаємо з Ювілеєм!

27 жовтня святкує поважний день народження Колодяжна Марія Юхимівна!

Цей відповідальний співробітник та чарівна жінка більш ніж півсторіччя свого життя присвятила праці для розвитку нашого університету, при цьому вагому частину цього строку віддано керівництву такої складної ланки, як навчально-методичний відділ!

Шановна Марія Юхимівна!

Цілеспрямованість, професійний досвід та сміливість організатора дозволили Вам досягти значних результатів у галузі організації освітнього процесу.

Багато в чому завдяки Вашому значущому особистому вкладу, було створено і сьогодні успішно розвиваються напрямки діяльності навчально-методичного відділу.

У цьому контексті особливо яскраво Ваш високий практичний потенціал проявився на посаді керівника навчально-методичного відділу, без вашої участі та допомоги не пройшла жодна серйозна подія в історії нашого університету у поточному сторіччі.

Ми високо цінуємо Ваш практичний внесок в одну з найбільш фундаментальних проблем сучасності – сталий розвиток освіти. Очолюючи протягом кількох десятків років навчально-методичний відділ, Ви багато зробили для його зміцнення та розвитку.

Ви не займалися викладанням безпосередньо, але завдяки Вашому таланту педагога та наставника підготовлено десятки молодих співробітників університету.

Професійна компетенція, величезна працелюбність та відповідальність здобули Вам високий авторитет та повагу.

У день ювілею дозвольте висловити Вам щиру вдячність за Вашу багаторічну і бездоганну працю, від щирого серця побажати Вам міцного здоров’я та сімейного добробуту.

Ректор університету,
навчально-методичний відділ,
колектив співробітників