Обрання на посаду віце-президента НСАУ доктора архітектури, професора С.Г.Чечельницького

Обрання на посаду віце-президента НСАУ доктора архітектури, професора С.Г.Чечельницького

Харківська архітектурна спільнота повідомляє про зміни у складі керівництва Національної спілки архітекторів України (НСАУ, м. Київ). НСАУ – це всеукраїнська творча громадська організація, яка об’єднує архітекторів та інших фахівців всієї країни, пов’язаних з архітектурою.
В Центральному будинку архітектора (м. Київ, вул. Б. Грінченка, 7), 23 грудня 2020 відбувся ХХІ звітно-виборчий з’їзд Національної спілки архітекторів України, на якому було обрано нового президента НСАУ. За результатами таємного голосування, новим президентом Національної спілки архітекторів України став Олександр Павлович Чижевський. Віце-президентом Національної спілки архітекторів України обраний заслужений архітектор України, дійсний член Української Академії архітектури, доктор архітектури, професор Харківського національного університету будівництва та архітектури, а також член його Наглядової Ради, Сергій Георгійович Чечельницький.

Вітаємо шановного Сергія Георгійовича з призначенням на нову посаду та бажаємо йому міцного здоров’я, творчого натхнення та великих успіхів у справі архітектури та містобудування України!

Доктор архітектури, професор Чечельницький С.Г.