Вітання доктору філософії Устіловській А.С.

Вітання доктору філософії Устіловській А.С.

26 березня 2021 року на черговому засіданні Вченої ради університету був урочисто вручений диплом доктора філософії Устіловській Анастасії Сергіївні.

Устіловська Анастасія є випускницею нашого університету за спеціальністю «Економіка підприємства». Після закінчення навчання у 2014 році вона продовжила працювати викладачем кафедри економіки (сьогодні – кафедри економіки та бізнесу) в рідній Alma-mater і у 2016 році вступила до аспірантури за спеціальністю 051 «Економіка». Окрім того, починаючи з 2019 року очолила Громадську організацію «Лабораторія креативних ідей».

Протягом чотирьох років Анастасія успішно завершила освітню складову та підготувала дисертаційну роботу під керівництвом завідувача кафедри економіки та бізнесу Харківського національного університету будівництва та архітектури, доктора економічних наук, професора Калініченко Людмили Леонідівни. Результатом її сумлінної роботи став успішний публічний захист у спеціалізованій вченій раді ДФ 64.056.002 Харківського національного університету будівництва та архітектури, що відбувся 10 грудня 2020 року.

Зазначимо, що захист дисертаційної роботи з економічного напряму в Харківському національному університеті будівництва та архітектури відбувся вперше.

Вітаємо доктора філософії Устіловську Анастасію Сергіївну та її наукового керівника доктора економічних наук, професора Калініченко Людмилу Леонідівну.

Бажаємо успіхів, нових звершень та досягнень у науковій і професійній діяльності!