Вітання ректора ХНУБА Димитрія Чередніка магістрам 2021 року випускникам – іноземцям

Вітання ректора ХНУБА Димитрія Чередніка магістрам 2021 року випускникам – іноземцям

Шановні випускники!

Для університету черговий випуск дипломованих фахівців – головна подія кожного навчального року. У травні 2021 року відбувся випуск магістрів – громадян іноземних держав зі спеціальності 191 Архітектура та містобудування.

Ми впевнені, що відчуття гідності та відданості своїй альма-матер Ви пронесете через усе своє життя. Сьогодні перед Вами відкриваються нові життєві обрії. Сподіваюся, за час навчання в нашому університеті Ви тільки зміцнилися в усвідомленні свого покликання, а диплом випускника Харківського національного університету будівництва та архітектури буде для Вас не просто документом про вищу освіту, а й надійним провідником на життєвому шляху до бажаних мрій. Я впевнений, що знання, набуті в стінах нашого славетного університету, стануть в нагоді в вашій професійній діяльності.

Перегортаючи ще одну «сторінку життя» нашого університету, ми з великою надією дивимося в майбутнє, адже Вам належить примножувати надбання минулих років, накопичене попередніми поколіннями, привносити нове в скарбницю досягнень і відкривати нові перспективи.

У добру путь, шановні випускники, зичимо Вам щастя та успіхів!