Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні, 16 серпня 2022 року, святкує свій ювілей завідувач кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки СИРОВАТСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ.

Випускник з відзнакою нашого університету, він з 1994 року пройшов кар’єрний шлях від навчального майстра до завідувача кафедри водопостачання, каналізації і гідравліки.

Після захисту кандидатської дисертації Олександр Анатолійович з незмінним успіхом обіймав посади заступника голови профкому університету, відповідального секретаря приймальної комісії, начальника міжнародного відділу, декана факультету довузівської підготовки, заступника декана, а потім декана факультету економіки та менеджменту. За цей час під його керівництвом захищалися аспіранти, які залишилися працювати на кафедрі, виходили численні наукові, навчально-методичні публікації. Поєднання відповідальної керівної, педагогічної та громадської діяльності шановного ювіляра сформувало багаторічну повагу серед студентів та дружній авторитет серед колег та однодумців. За поданням різних колективів він нагороджений Почесною грамотою Федерації профспілок України (2005), Подякою Харківського міського голови (2017), Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації (2019), Подякою Міністерства освіти і науки України (2020).

Шановний Олександре Анатолійовичу! У ювілейний День народження бажаємо Вам міцного здоров’я, миру та злагоди, подальших успіхів у всіх сферах діяльності та виконання найцікавіших мрій та планів! Зі святом!