Вітання ректора Харківського національного університету будівництва та архітектури Димитрія Чередніка випускникам – магістрам 2020 року

Вітання ректора Харківського національного університету будівництва та архітектури Димитрія Чередніка  випускникам – магістрам 2020 року

Шановні випускники! Для університету черговий випуск дипломованих фахівців – головна подія кожного навчального року, особливо в рік ювілейний, адже в цьому році університету виповнюється 90 років з дня його заснування. У травні 2020 року відбувся випуск магістрів зі спеціальностей 051 Економіка, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 191 Архітектура та містобудування. Цьогоріч в умовах карантину захист випускних робіт відбувся в незвичному режимі – дистанційно. Але приємно відзначити, що якість виконаних Вами робіт залишилася на високому професійному рівні.

Ми впевнені, що відчуття гідності та відданості своїй альма-матер Ви пронесете через усе своє життя. Сьогодні перед Вами відкриваються нові життєві обрії. Сподіваюся, за час навчання в нашому університеті Ви тільки зміцнилися в усвідомленні свого покликання, а диплом випускника Харківського національного університету будівництва та архітектури буде для Вас не просто документом про вищу освіту, а й надійним провідником на життєвому шляху до бажаних мрій. Особливі вітання випускникам-магістрам іноземних держав. Я впевнений, що знання, набуті в стінах нашого славетного університету, стануть в нагоді на професійній стезі у Вашій країні.

Перегортаючи ще одну «сторінку життя» нашого університету, ми з великою надією дивимося в майбутнє, адже Вам належить примножувати надбання минулих років, накопичене попередніми поколіннями, привносити нове в скарбницю досягнень і відкривати нові перспективи.

У добру путь, шановні випускники, зичимо Вам щастя та успіхів!