Привітання ректора з Днем знань

Привітання ректора з Днем знань

Шановні освітяни, колеги-викладачі, студенти та батьки!

Щиро вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року!

В цей знаменний день початку нового періоду освітнього життя бажаю всім студентам і викладачам великого натхнення на шляху підкорення вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди і головне – миру! Вірю, що ваші здібності, талант  та високі патріотичні почуття стануть запорукою нових визначних успіхів, котрими пишатиметься Україна.

Особливі мої вітання – першокурсникам, які стали здобувачами вищої освіти у ювілейний для ХНУБА рік 90-річчя нашої Alma Mater. Ви навчатиметеся в одному з провідних закладів вищої освіти України будівельно-архітектурного профілю,  де створено всі умови для інтелектуального, творчого, фізичного розвитку.

Усім студентам бажаю наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей. Упевнений, що саме молодь з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією здатна розвивати економічний та інтелектуальний потенціал держави, зберегти надбання поколінь та забезпечити гідне майбутнє України.

У цей день хочеться сказати слова щирої вдячності усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі. Дорогі колеги, шановні викладачі, пам’ятайте – саме завдяки вашій щоденній праці твориться майбутнє країни.

Покладаюся на ваші мудрість, професіоналізм і терпіння. Вірю, що разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед сучасною українською освітою та наукою. Від усієї душі бажаю вам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці! Зичу, щоб кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи.

Нехай 2020/2021 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень! Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм!

З повагою, ректор Д. Череднік