Вітання випускникам від ректора університету

Вітання випускникам від ректора університету

Шановні випускники! Від щирого серця вітаю вас зі здобуттям диплома бакалавра ‒ це перший крок до вищої освіти, перша спроба своїх сил! Швидко пролетіли чотири роки студентського життя, наповненого радістю відкриттів і незабутніх зустрічей, а  надалі  вас чекає пора звершень, пора самостійності та відповідальності при прийнятті важливих рішень.

Ви закінчуєте університет в ювілейний рік – у 2020 році виповнюється 90 років з дня заснування Харківського національного університету будівництва та архітектури. У цьому році бакалаврами нашої альма-матер стали більше 500 випускників зі спеціальностей  Архітектура та містобудування, Будівництво та цивільна інженерія, Галузеве машинобудування, Економіка, Фінанси, банківська справа та страхування, Комп’ютерні науки та ін. Вперше відбувся випуск бакалаврів спеціальності Публічне управління та адміністрування.

Багато цьогорічних випускників-бакалаврів ‒ це громадяни іноземних країн. Упевнений, що знання, які ви набули в нашому університеті, принесуть вам успіхи й сприятимуть кар’єрному зростанню й матеріальному благополуччю на вашій рідній землі!

Дорогі випускники! Кожен з вас отримав новий статус ‒ статус дипломованого фахівця. Починається час нових звершень. Бажаю вам завжди дотримуватися золотого правила ‒ продовжувати навчання упродовж всього життя і не зупинятися. Тому для початку запрошуємо вас вступити до магістратури нашого університету й стати більш кваліфікованими у своїй галузі. Навчайтеся! Тільки тоді ви будете завжди успішними і затребуваними.

Нехай ваш диплом стане однією зі сходинок у кар’єрі, яка приведе до успіху, благополуччя, фінансової незалежності й самодостатності. Бажаю, щоб кожен з вас ніколи не зупинявся на досягнутому, уявляв перед собою нові, цікаві й плідні перспективи і мав можливість та сили для їх підкорення!

Творчих успіхів на вашому професійному й життєвому шляху, особистого благополуччя й щастя! Вітаю!