Вітання з ювілеєм

Вітання з ювілеєм

Сьогодні, сьомого листопада, святкує свій ювілейний день народження Сірик Володимир Степанович, завідувач кафедрою фізичного виховання та спорту. В 1976 він закінчив Харківський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Фізичне виховання» та, після служби в лавах Збройних сил, в січні 1979 року він зв’язав своє життя з кафедрою фізичного виховання та спорту Харківського інженерно-будівельного інституту (ХІБІ). У березні 1992 року обраний на посаду завідувача кафедри та з того часу усі спортивні досягнення ХНУБА не залишалися без його піклування та підтримки. Шановний ювіляр здійснює керівництво спортивним клубом університету, особисто тренує збірну команду університету з футболу, а також групу «Здоров’я». Є кандидатом в майстри спорту з футболу, має 25 наукових публікацій і є автором навчального посібника.
Праця шановного Володимира Степановича не залишилася без уваги, в 1998 році був нагороджений відзнакою Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України», у 2005 році нагороджувався Грамотою головного управління освіти і науки Харківського обласної державної адміністрації, має Подяку Харківського міського голови (2015), нагороджений Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації (2019). Загальний стаж науково-педагогічної роботи вже сягнув 45 років, але, завдяки енергії та здоровому погляду на життя, ми впевнені, що це число буде  збільшуватись!
Вітаємо чудового педагога, талановитого наставника та дбайливого тренера,  праця якого вкладає в майбутніх фахівців здоров’я і міцний бойовий дух!
Шановний Володимире Степановичу! Бажаємо, щоб Ваші заняття стали найулюбленішими  для усіх студентів, щоб вони приходили, займалися з великим задоволенням і розуміли всю важливість фізичної культури. Бажаємо Вам  відмінного фізичного здоров’я, оптимізму, завжди з гумором і азартом підходити до будь-якої справи!
Ректор університету Д.Л. Череднік