Всеукраїнська конференція «BIM-технології в будівництві: досвід та інновації»

Всеукраїнська конференція «BIM-технології в будівництві: досвід та інновації»

Підвищення рівня підготовки бакалаврів і магістрів в нашому університеті базується на удосконаленні освітніх програм з урахуванням сучасних цифрових технологій в будівництві. ХНУБА вже декілька років випускає бакалаврів і магістрів з навичками ВІМ-технологій , але ж потреба у таких фахівцях зростає все більше. Разом з тим, важливим є обмін інноваціями з впровадження ВІМ в освітньо-проєктно-виробничому середовищі.

Першою безперечно вдалою спробою здійснення такого обміну було проведення 6 лютого 2020 р. у ХНУБА Першого регіонального семінару «ВІМ-технології: досвід та перспективи впровадження» . Його результати дали поштовх не тільки для змін у освітніх програмах студентів, але ж і створили корисну творчу атмосферу для учасників з різних сфер будівництва.

За багаточисельними проханнями минулорічних та нових учасників українського ВІМ-співтовариства назріла необхідність щорічного проведення такого заходу, і для інтенсифікації процесу просування ВІМ в освіту, проєктування та виробництво ми запланували розширити масштаб заходу та організувати Всеукраїнську науково-практичну конференцію «BIM-технології в будівництві: досвід та інновації» за участю іноземних фахівців, яка вперше пройде 18‒19 березня 2021 р. ХНУБА стане платформою для обміну досвідом та інноваціями між проєктними, вишукувальними, виробничими, будівельними, керуючими компаніями та підприємствами, державними експертними та контролюючими установами, науково-дослідними організаціями та закладами освіти України. Вже зараз сплановане пленарне очно-дистанційне засідання з тематикою доповідей від концепції впровадження BIM-технологій в Україні до практичних питань, закордонного досвіду та створення Smart-City.

Пропонуємо всім зацікавленим у цифровій трансформації галузі будівництва приєднатися до такої знакової події!

Дізнатися більше про умови участі у конференції та деталі публікації тез у збірнику можна на сайті конференції: bim.kstuca.kharkov.ua