Засідання Ради ректорів і Правління Університетського консорціуму

Засідання Ради ректорів і Правління Університетського консорціуму

3 липня 2020 року на базі Харківського національного університету міського господарства ім. М.О. Бекетова відбулося засідання Ради ректорів і Правління Університетського консорціуму, в якому вперше наш університет у якості ректора представляв Димитрій Череднік.

В засіданні взяв участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Грицьков.

На порядку денному засідання розглядалися важливі питання стосовно закінчення навчального року, вивчення і узагальнення досвіду закладів вищої освіти Харківської області щодо використання дистанційних форм навчання та визначення шляхів впровадження змішаного навчання у 2020-2021 н.р., про взаємодію із Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти та питання фінансування діяльності ЗВО.

По результатам засідання Рада ректорів прийняла рішення звернутися до керівництва держави та Міністерства освіти і науки України з клопотанням сприяти терміновому вирішенню проблем фінансового стану, який склався в закладах вищої освіти внаслідок карантинних обмежень, пов’язаних з COVID-19.

Також було підготовлено звернення до голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з проханням переглянути складові визначення вартості акредитації освітньої програми на підставі відповідних розрахунків.