Засідання тематичного круглого столу Харківської міської ради

Засідання тематичного круглого столу Харківської міської ради

01 липня 2020р. управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів під патронатом виконавчого комітету Харківської міської ради на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова було проведено круглий стіл з обговорення проблемних питань та шляхів їх вирішення за темою «Комфортне місто. Покращення житлово-комунального господарства, інженерної інфраструктури та транспорту як важлива точка зростання та розвитку міста».

В засіданні прийняли участь заступники голови  Харківської міської ради, директори департаментів, ректори закладів вищої освіти, директори підприємств та інші. В цьому заході прийняв участь член профільної робочої групи з розробки проекту стратегії розвитку міста Харкова на 2020-2030 роки «Харків: ідеї для міста – місто для людей» ректор Харківського національного університету будівництва та архітектури  Димитрій Череднік.

В рамках круглого столу до дискусійної панелі «На шляху до нового формату міського середовища: від аналізу до реалізації» для розробки SWOT- аналізу та аналітичних матеріалів була запрошена доктор економічних наук доцент кафедри економіки Ольга Шуміло.