Зміни до Умов прийому на навчання в 2020 році

Зміни до Умов прийому на навчання в 2020 році

Міністерство освіти і науки внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідна інформація оприлюднена на офіційному сайті Міністерства.

Змін зазнали терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – усі дати зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації. Так, для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Дати реєстрації електронних кабінетів вступників на магістратуру, прийому документів, рекомендацій також перенесено на місяць. Терміни проведення реєстрації для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ)  перенесено. Реєстрація триватиме з 12 травня до 05 червня та відбуватиметься згідно порядку наведеного на сайті університету.

Ці, а також інші новації наведені у Змінах до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України будуть відображені у Правилах прийому до університету.