Зустріч представників адміністрації та приймальної комісії ХНУБА з учасниками бойових дій та їх сім’ями

Зустріч представників адміністрації та приймальної комісії ХНУБА  з учасниками бойових дій та їх сім’ями

9 липня 2021 року у Залі засідань Вченої ради Харківського національного університету будівництва та архітектури за сприянням ректора Чередніка Д., керівника Інформаційно-іміджевого центру Попової Л., керівника Центру військово-патріотичного виховання Білостоцького М. та організатора Кіноклубу Кунденко Я. пройшла зустріч з учасниками бойових дій та їх сім’ями з приводу пільгового вступу на навчання та державної цільової підтримки для здобуття вищої освіти.

На зустріч завітала начальник відділу у Харківській області Міністерства у справах ветеранів України Знаткова О., яка зазначила, що ХНУБА – перший із закладів вищої освіти, який проводить подібний захід.

Ректор університету Череднік Д. розповів, що однією з місій ХНУБА є допомога та всебічна підтримка захисників Вітчизни, членів їх сімей та вразливих верств населення, зокрема щодо отримання вищої освіти.

Керівник Інформаційно-іміджевого центру Попова Л. наголосила, що зустріч проводиться з метою максимального інформування учасників бойових дій та членів родин про їх можливості для вступу та навчання, які гарантуються державою, а відповідальний секретар приймальної комісії Литвиненко Є. проінформував про пільгові умови вступу до закладів вищої освіти.

Проректор з науково-педагогічної роботи Гончаренко Д. розповів про важливість будівельної професії для розбудови Харкова і України в цілому. Декан архітектурного факультету Вигдорович О. та професор кафедри основ архітектури Буряк О. виступили з промовою про творчий та креативний характер професії архітектора. Представники інших факультетів університету (механіко-технологічного, санітарно-технічного, економіки і менеджменту) доповіли про особливості навчання в ХНУБА, можливості для здобувачів вищої освіти та випускників університету. Досить наглядно у супроводі відеороликів було представлено інформацію про спеціальності, які пропонуються для абітурієнтів.

Слова вдячності організаторам зустрічі висловили голова спілки ветеранів АТО Шевченківського району міста Харкова Гаврилов Р. та представник волонтерського фонду «Vol.ua» Оніщенко Л.

Керівник Центру військово-патріотичного виховання Білостоцький М. запропонував започаткувати в ХНУБА консультативний пункт з питань навчання для учасників бойових дій та членів їх сімей.

Захід пройшов у теплій дружній обстановці та завершився дружнім фото на згадку!