Зустріч з представниками BUILDIT Ukraine

Зустріч з представниками BUILDIT Ukraine

16.10.2019 р. до Харківського національного університету будівництва та архітектури завітали представники роботодавців від фірми BUILDIT Ukraine, які розповіли про сучасні тренди та технології в будівництві. Студенти та аспіранти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія дізналися про VDC, BIM та Autodesk Revit. В лекції-семінарі також прийняли участь викладачі, що ведуть навчання за відповідною освітньо-науковою програмою.

Представники BUILDIT Ukraine запросили всіх бажаючих пройти безкоштовне он-лайн навчання сучасним будівельним програмам, а також прийняти участь у всеукраїнському командному конкурсі VDC ROASTING з призовим фондом.

Хотілось би подякувати BUILDIT Ukraine та безпосередньо Віктору Галаку – випускнику ХНУБА за цікаву та необхідну інформацію щодо можливостей професійного розвитку в сфері віртуального будівництва. Маємо надію на подальшу співпрацю із випускниками, що стали роботодавцями,  які бажають сумісно корегувати освітні програми студентів та аспірантів та приймати активну участь в розвитку університету.

Висловлюємо велику вдячність завідувачу кафедри іноземних мов ХНУБА доктору психологічних наук, професору Сергеєвій Тетяні Вікторівні за організаційну підтримку зустрічі.