Звернення ректора щодо вакцинації від COVID-19

Звернення ректора щодо вакцинації від COVID-19

Шановні студенти, викладачі та співробітники ХНУБА!

Останні тижні ми спостерігаємо як в Україні та Харківській області зростає кількість людей, які захворіли на коронавірус. У Харківській області 23 вересня підтвердили захворювання у 839 осіб. Регіон вже дев’ять днів перебуває в трійці областей з найвищою кількістю нових випадків COVID-19. В Україні 7866 нових випадків захворювання COVID-19. За добу до лікарень потрапило 2 070 пацієнтів, померло – 123. Ми знову змушені повернутися в ситуацію обмежень і заборон. Вірус не відступає, а одних заходів профілактики явно недостатньо.

Минулий рік був важким для всіх, він навчив нас дбайливо ставитися до свого здоров’я та здоров’я оточення.

З самого початку пандемії COVID-19 у ХНУБА були введені всі необхідні заходи щодо запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції, в тому числі: вимірювання температури, масковий режим, дезінфекція рук, дотримання соціального дистанціювання, самоізоляція для тих, хто контактував з хворими. В університеті у безперервному режимі здійснюється моніторинг епідеміологічної ситуації, приймаються рішення про введення необхідних заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції.

Від всіх нас вимагається рішучість і спільне бажання внести свій особистий вклад в боротьбу з COVID-19. Відповідь ЗАРАЗ ОДНА – це вакцинація. Тільки загальна усвідомлена вакцинація допоможе нам, нашим сім’ям, колегам, всім харків’янам, Україні та світу зупинити зростання захворюваності.

Звичайно ж, вакцинація – це справа кожної людини і підходити до неї необхідно зважено. Потрібно переконатися, що немає медичних протипоказань і правильно підготуватися до щеплення. Враховувати, що для деяких захворювань щеплення потрібно зробити якнайшвидше, щоб уникнути важкого перебігу хвороби. Я прошу вас думати про вакцинацію як про особистий вибір на користь загального блага і загального здоров’я всіх нас. Питання вакцинації – це питання особистої відповідальності кожного.

Пройдіть вакцинацію, бережіть своє здоров’я і дбайте про своїх близьких.

Ректор Д. Череднік