Звернення ректора до колективу

Звернення ректора до колективу
Шановні друзі та колеги, студенти та випускники!
Дозвольте звернутися до Вас з робочого місця ректора Харківського національного університету будівництва та архітектури!

Дозвольте подякувати за активну участь у виборах ректора!

Щиро вдячний кожному, хто наділив мене своєю довірою, хто позитивно оцінив мій скромний внесок у нашу загальну університетську справу.

З увагою ставлюся до думки тих, хто зробив інший вибір, це привід уважного аналізу роботи та пошуку шляхів подолання недоліків.

Вдячний за бездоганну роботу оргкомітету, виборчої комісії, всіх, хто брав участь в організації і проведенні виборів, зробив все необхідне, щоб вони відбулися демократично і прозоро.

Дякую за виконання обов’язків ректора університету доктору технічних наук, професору Гончаренко Дмитру Федоровичу. Під його керівництвом ми пройшли складні для нас випробування початку 2020 року, серед яких були вибори ректора, організація карантинних заходів та безліч інших запитів.

Запевняю усіх студентів, співробітників, випускників та однодумців, що уся моя діяльність на посаді ректора буде присвячена:

  • збереженню кадрового потенціалу,
  • збільшенню студентського контингенту,
  • осучасненню матеріально-технічної бази.

Впевнений – маю досвід, знання, обґрунтовану стратегію та тактику досягнення вказаної мети.

Історія нашого університету не знає легких часів та простих рішень, але досягнення наших наукових та педагогічних шкіл ми не маємо права зганьбити,  зганьбити досягнення тих, хто заповів нам берегти будівельно-архітектурну спадщину.

Разом ми здатні творчо і плідно працювати заради освіти та науки, натхненно долати перешкоди, навчати і навчатися!

Слава нашій ALMA MATER!