Розклад весняної заліково-екзаменаційної сесіії у 2019/2020 навчальному році (очна форма навчання)

Розклад весняної заліково-екзаменаційної сесіії у 2019/2020 навчальному році (очна форма навчання)

Відповідно до графіка навчального процесу на 2019/2020 н.р.  здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти очної (денної, вечірньої) форми навчання та на виконання абз. 2 п. 4 «Положення про порядок заліково-екзаменаційної сесії у Харківському національному університеті будівництва та архітектури» доводимо до Вашого відома розклад весняної заліково-екзаменаційної сесії у 2019/2020 навчальному році, яка відбудеться з 25 травня по 6 червня 2020 року.

На випадок завершення карантину та надання дозволу здобувачам вищої освіти відвідувати університет – вказана аудиторія.

У разі дії в цей час заборони на відвідування закладів освіти її здобувачами, заліково-екзаменаційна сесія буде проведена дистанційно із забезпеченням надійної автентифікації здобувачів вищої освіти та з дотриманням карантинних вимог усіма учасниками освітнього процесу.

Оскільки дистанційна форма проведення у повномасштабному форматі буде реалізована вперше, надаємо алгоритм проведення весняної заліково-екзаменаційної сесії у дистанційному режимі:

  1. Відомості обліку успішності будуть надіслані викладачам завчасно на офіційну електронну пошту кафедри;
  2. Просимо Вас чітко дотримуватись часу, який було зазначено у затвердженому розкладі.
  3. Про подробиці щодо приєднання до онлайн-зустрічей з викладачами, які будуть проходити за допомогою засобів відеозв’язку Google Hangouts Meet, Zoom, Skype тощо, кожен викладач має повідомити здобувачів за 5-10 хвилин до зустрічі. Зміна часу проведення он-лайн зустрічі категорично заборонено. З метою підтвердження факту на он-лайн зустрічах, викладачі мають надати подробиці щодо приєднання до онлайн-зустрічей завідувачу аспірантури (asp.khnucea@gmail.com).

Виконувачем обов’язки ректора університету 30 квітня 2020 року видано наказ № 107 “Щодо завершення 2019/2020 навчального року”, яким регламентуються питання завершення навчального року, проведення підсумкового семестрового контролю та атестації здобувачів вищої освіти в умовах продовження дії карантинних заходів. Подробиці на головній сторінці сайту університету.

Звертаємо Вашу увагу, що представниками адміністрації університету буде здійснюватись щоденний моніторинг реалізації проведення дистанційної сесії. Факт відсутності особи у встановлений час на онлайн-зустрічі, вважається пропуском без поважної причини.

Щиро бажаємо успіхів і сподіваємося на розуміння!