Профком Студентів і аспірантів

Якщо Ви людина з активною життєвою позицією, ця інформація саме для Вас!

Профспілка – це організація, основною функцією якої є захист соціально – економічних інтересів студентів та аспірантів.

Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Харківського національного університету будівництва та архітектури (далі – ППОС ХНУБА) діє відповідно до Статуту профспілки працівників освіти і науки України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та інших нормативно-правових документів України.

В нашому університеті профспілковий захист студентів здійснюється у різних формах з 30-х років ХХ сторіччя, але 24 квітня 2008р. була створена нова юридична особа – діюча первинна профспілкова організація студентів та аспірантів ХНУБА з керівним органом – профспілковим комітетом студентів та аспірантів.

На сьогоднішній день на профспілковому обліку перебуває 5 студентських профспілкових комітетів на факультетах, що становить близько 98% від загальної чисельності студентів денної форми навчання. Також до складу ППОС ХНУБА входять 6 комісій, а саме:

Організаційно-масова комісія.

Комісія проводить роз’яснювальну роботи серед  студентів і аспірантів про мотивацію членства в профспілці, моніторинг проблем вищої освіти, видає документи новим членам профспілки, забезпечує діловиробництво профкому студентів та аспірантів.

Комісія також організовує участь студентів у тренінгах, мітингах, волонтерських заходах, виїзних семінарах, церемоніях покладання квітів до пам’ятних та святкових дат.

Спортивно-масова комісія:

Комісія приймає участь в організації оздоровчого дозвілля студентів, проводить роботу з популяризації фізичної культури  і спорту, допомагає в організації та проведенні спортивно-масових заходів серед студентів і аспірантів університету, організовує заохочування (грамоти, цінні призи) кращих спортсменів університету.

Житлово-побутова комісія:

Комісією проводиться систематичний контроль стану житлово-побутових умов студентів університету, що проживають у гуртожитках. Контролюються також пункти громадського харчування на території університету. Здійснюється перевірка дотримання студентами правил проживання в гуртожитках університету та правил вр=внутрішнього розпорядку, проводяться заняття з профактивом університету з питань, що стосуються житлово-побутової сфери.

Культурно-масова комісія:

Комісією курирується діяльність кружків і колективів художньої самодіяльності, проводяться огляди, конкурси, фотовиставки, організовуються творчі зустрічі студентів і аспірантів університету з колективами художньої самодіяльності м. Харкова для організації дозвілля студентства. Комісія розподіляє придбані за рахунок профспілкових коштів білети у театри, філармонію тощо.

Комісія по роботі з дітьми:

Комісія займається соціальним захистом студентів пільгових категорій, інформує студентів і аспірантів університету через наочну агітацію, афіші про різноманітні заходи для дітей та розподіляє на них білети і запрошення, складає і уточнює списки на одержання новорічних подарунків.

Комісія з вирішення питань соціально-економічного захисту студентів і аспірантів:

Основними напрямами роботи комісії є соціально – економічний захист студентів та аспірантів та надання безкоштовних юридичних консультацій, вдосконалення колективної угоди тощо.

 

Контакти:

Адреса: 61002, м.Харків, вул. Сумська, 40, кім. 568
Голова профкому: Плахотніков Кирило Валерійович
E-mail: knucea@ukr.net
Телефон: (057) 7000-489
Ми у соціальних мережах: Instagram