ІІІ-ій конкурс стартап-проєктів «СПРОБУЙ І ТИ!»

ІІІ-ій конкурс стартап-проєктів  «СПРОБУЙ І ТИ!»

Українська інженерно-педагогічна академія (Харків, Україна) та Університет Бедфордширу (Лутон, Велика Британія) в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council, запрошує викладачів та студентів фахових передвищих та вищих закладів освіти, яким виповнилося 18 років, взяти участь у ІІІ-му конкурсі стартап-проєктів «СПРОБУЙ І ТИ!».

Це можливість отримати неймовірний досвід та враження, можливість поспілкуватися з українськими та британськими бізнес-експертами, долучитися до роботи міжнародного форуму «Креативність, підприємництво, інновації: управлінські та освітні тренди майбутнього»(IMPULSE 2020), отримати сертифікати учасників міжнародного проєкту.

Спеціальна тема 2020 р. – «Креативний бізнес: від ідеї до моделі».

Конкурс проходитиме у декілька етапів. Команди-переможці, номінанти, наставники та навчальні заклади, студенти яких посядуть призові місця, будуть нагороджені призами від проєкту Create Creative Entrepreneurs. Найкращі проєкти буде представлено до участі у міжнародному конкурсі Creative Spark 2020 Big Idea Challenge, фінал якого відбудеться у Лондоні, Велика Британія.

Поспішайте! Реєстрація команд відкрита до 5 березня за посиланням

Запитання щодо участі надсилайте на spark@uipa.edu.ua

Інформаційний лист додається.

Інформація з сайту: https://cutt.ly/ckYS0OM