У Харкові відкривається четвертий набір у безкоштовну школу грантрайтінга

У Харкові відкривається четвертий набір у безкоштовну школу грантрайтінга

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради проводить відбір слухачів до Школи соціального проєктування та грантрайтингу Open Grants School.. В рамках школи планується провести два вступних заняття, десять основних і декілька факультативів. Тренінги пройдуть у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна. 8 лютого відбудеться відкрита лекція, на якій презентують школу і виступлять випускники минулих років, а 15 лютого перед слухачами виступлять представники грантових фондів. Заняття у школі планують проводити до середини квітня. Сертифікат отримають тільки ті слухачі, які складуть тести з завершення роботи.

Для того, щоб стати слухачем школи, потрібно подати заявку за посиланням. Керівник проєктів громадської організації «Інститут соціальної політики регіону»  Олег Кулініч повідомив, що традиційно за результатами анкет буде відібрано 100  слухачів. Їх навчать, як готувати проєктну заявку, щоб отримати грант, як їм розпоряджатися, організувати роботу, сформувати команду і домогтися результатів. До викладання залучать представників міжнародних організацій та спікерів з інших міст.

Бізнес-тренер, один і спікерів школи Дмитро Ляховецький додав, що крім спеціалізованих занять планується провести факультативні – з саморозвитку, ораторського мистецтва, щоб навчити потенційних претендентів на гранти легко і швидко доносити інформацію.

Заявки приймаються онлайн за посиланням