Студентський клуб

Студентський клуб Харківського національного університету
будівництва і архітектури.

У виховній та культурно-просвітницькій роботі, у формуванні у студентській молоді ХНУБА естетичної та музичної культури важлива роль належить студентському клубу університету
(директор – Андрій Володимирович Юдін).

Дбайливо зберігаючи творчу спадщину на традиціях художньої самодіяльності ХІБІ, студентський клуб ХНУБА продовжує працювати та розвиватися.
За останні роки в студентському клубі університету були створені й успішно виступали на різноманітних майданчиках такі колективи, як: Джаз-оркестр «7+1», Естрадно-музична група «Фрагмент-А».
Колективи бальних танців: «Гармонія»; «Силуэт»; «Континент».
Народного танцю: «Барвінок», «Шанті»
Естрадного танцю:« Commitment’s», «Сфера», Шоу-балет «Вища ліга»
Театри-студії: «Комікс», «Автограф».
Команди КВК: «Три до одного», «Не стандарт»

У наслідок високого рівня виступів багато колективів й окремих виконавців є призерами, лауреатами та дипломантами шоу-конкурсів нашого міста та інших міст країни, деякі з них неодноразово досягли успіхів у цьому напрямку.

Студентський клуб утворює основу суспільно-культурного життя університету, маючі на меті — всю роботу художньої самодіяльності направити на розвиток творчих здібностей, задоволення потреб та інтересів студентів, формування в них високих естетичних смаків та любові до мистецтва, розвитку почуття прекрасного.

Щорічно проводяться огляди-конкурси художньої самодіяльності університету: «Дебют», «Студентська весна», «Міс Університет»,

концерти: «День студента»; «Міжнародний жіночий день 8-березня»; «З Новим роком» – новорічне свято для дітей» (профком співробітників бере на себе повну організацію у проведені свята, а студентський клуб надає можливість прикрасити це свято своїми талановитими студентами).

Кожен концерт стає справжнім святом гумору, танців, посмішок і пісень, а актова зала переповнюється уболівальниками і глядачами.

Учасники художньої самодіяльності студентського клубу успішно беруть участь у різноманітних зовнішніх суспільно-культурних заходах міського, обласного та загальнонаціонального рівнів, впевнено підтверджуючи своє звання кращих представників творчої молоді закладів вищої освіти України.

Творчу атмосферу суспільно-культурного життя університету підтримують не лише студенти, а й викладачі та інші співробітники університету.

В університеті був створений Джаз-оркестр «7+1», що об’єднав прихильників музики, які працюють в ХНУБА – професорів, доцентів та інших співробітників університету.

Джаз-оркестр «7+1» брав участь в Міжнародному фестивалі «Молодіжний меридіан», провів декілька десятків сольних концертів на різноманітних творчих майданчиках м. Харкова та області. Записані компакт-диски, на Харківському обласному телебаченні відзняті відео-сюжети про колектив у таких програмах як «Камертон», «Перша столиця», «Ритми джазу».

Джаз-оркестр «7+1» виступав на відкритті ІІІ-го Міжнародного джазового фестивалю Kharkov Za Jazz Fest, брав участь в міжнародному джазовому фестивалі в м. Коктебель, виступав на майданчику клубу «Jazzter», де зустрічаються найкращі джазові колективи Харкова – міста, що претендує на звання джазової столиці України.

Залишається побажати студентському клубу Харківського національного університету будівництва та архітектури його художньої творчо-обдарованій молоді, викладацькому складу творчих успіхів в такій важливій справі як творчість і мистецтво в нашому університеті, місті і країні.